GÜNEY AKADEMİ

Güney Akademi diş hekimlerinin, diş hekimliği yardımcı personelinin ve dental sektör çalışanlarının tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş, kar amacı gütmeyen bir akademik Mesleki Sürekli Eğitim kuruluşudur.

Türkiye’nin en köklü dental sektör kuruluşlarından biri olan Güney Diş Deposu uzun yıllardır Diş Hekimlerinin mesleki eğtim ve gelişimine destek olmaktadır. Kendi bünyesinde yapmakta olduğu eğitimlere ek olarak, birçok Diş Hekimleri Odası ve Türk Diş Hekimleri Birliği'nin etkinliklerine destek vermektedir.

Ayrıca Diş Teknisyenlerin, Diş Hekimliği Yardımcı Personelinin ve Dental Firmalarda çalışan personelin eğitimine de katkı sunmak amacıyla eğitimler organize etmektedir.

Güney Diş Deposunu’nun sektöre sağladığı eğitsel katkıları daha organize bir şekilde hekimlere ve diş hekimliği sektörüne sunmak, ayrıca bu formasyonlar için profesyonel bir ortam yaratmak amacıyla GÜNEY AKADEMİ kurulmuştur.

GÜNEY AKADEMİ sizlerin desteği ve katılımlarıyla gelişerek, dental mesleki sürekli eğitim programlarında ülkemizin önde gelen kuruluşlarından biri olmayı hedeflemektedir.

BİLGİ İSTEYİN

GÜNEY AKADEMİ TANITIM FİLMİ

Diamond enthusiast elegant designer investments extra benefiting stockmarket blissfull aristocratic pearl. Bonds monogram ladies wishlist sterling.